Facebook Image

Organisatie:

Wielersupportersclub Oostmalle
Antwerpsesteenweg 218,
2390 Malle

Inlogformulier

Uitslagen Zaterdag

Niet Mallenaren

PLAATS Rugnr NAAM + VOORNAAM
1 37 COP KRISTOF
2 109 VAN ROEY WIM
3 125 KEYZERS DRIES
4 80 SELS LANDER
5 55 VAN DEN MUYSENBERG ROB
6 82 VAN DEN BOGAERT HANS
7 127 DIELTJENS GLENN
8 92 DE CNODDER GERT
9 36 BOVIN KEVIN
10 78 VAN DINGENEN SANDER
11 72 VAN LAER GLENN
12 126 VAN TONGERLOO FILIP
13 137 GOETSCHALCKX JOHNNY
14 111 ROMBOUTS STIJN
15 54 VAN LOOCK JIM
16 116 DAEMS PAUL
17 19 VERDIJCK NIELS
18 10 VANWESENBEECK ARVID
19 83 GEERTS JAN
20 94 APPELTHANS FRANCIS
21 30 VAN LAER DIRK
22 21 ADAMS JEROEN
23 104 TIBACKX LANDER
24 52 AERNOUTS JASPER
25 136 DE KORT PASCAL
26 110 OOMS LARS
27 131 REMEYSEN KEVIN
28 59 HUSSON KOBE
29 108 GILOPS JASPER
30 75 PEETERS KYLE
31 130 THYS LARS
32 105 VAN CRAEN NIELS
33 66 ROES DANNY
34 1 GEENS KEANO
35 113 BOECKX KRIS
36 73 SCEVENELS DAVY
37 84 JANSSENS PETER
38 40 HERYGERS JOCHE
39 124 CEULEMANS KRIS
40 57 BRUYLANDTS JELLE
41 98 BEYERS STEF
42 62 SMANS PIETER
43 81 VAN DEN BOSCH JENS
44 141 DIERCKX PIETER
45 44 MICHELS JOACHIM
46 58 VERSCHOREN WERNER
47 140 VERSTAPPEN LODE
48 147 LOOS JEAN-PIERRE
49 63 VLOEMANS PATRICK
50 90 VAN LOOY RONALD
51 95 VAN DAEL GUY
52 106 DE BUSSER KURT
53 129 DE WEERT DYLAN
54 50 LEAERTS HANS
55 29 VAN HOFSTRAETEN MICHEL
56 8 KOOREMANS ARNE
57 71 BEYENS ANTON
58 112 BELMANS RONNY
59 128 REYKERS ROBBE
60 49 MICHIELS DANIE
61 2 GEENS MATIZ
62 134 VAN MIERT

Mallenaren

PLAATS  Rugnr NAAM EN VOORNAAM
1 36 SMITS RUNE
2 38 SLEECKX DANNY
3 24 KRIJNEN ROB
4 9 MICHIELSEN ANDY
5 50 MERTENS TOON
6 23 VAN DE PEER TOM
7 45 BOECKX THOMAS
8 59 VAN ELSECKER BART
9 3 WOUTERS LIEVEN
10 42 MINTJENS BART
11 10 COLIN MAARTEN
12 49 VAN DYCK WIM
13 11 VAN DE HEYNING KOEN
14 53 WOUTERS JELLE
15 55 SYSMANS WOUTER
16 37 SMITS JUNO
17 44 VAN LOOVEREN SAM
18 39 LAURIJSSENS KRIS
19 66 SMITS RAF
20 33 VAN DE HEYNING 
21 19 LAURIJSSENS MARC
22 31 FABRY JELLE
23 28 GOVA STEVE
24 58 ROHART RIK
25 43 VERLINDEN JAN
26 60 DE CLERCK SVEN
27 18 VAN DONINCK GLENN
28 13 WIJCKMANS HANNES
29 32 KENNIS NICK
30 12 MINTJENS NESSE
31 54 WOUTERS KRIS
32 41 LAURIJSSENS WIM
33 46 FESKENS JELLE
34 48 TRUYEN JEROEN
35 64 VAN AMMELEN RUDY
36 56 DE KONINCK BART
37 35 DUFRAING RUBEN
38 65 MATHEUSEB DIRK
39 40 GORIS ELS
40 6 SEYNS MARC
41 22 VAN DE HEYNING HANS
42 26 CAPPAERT TOM
43 57 PETERS REINOUT
44 15 BEYERS ELLEN 
45 2 JANSSENS ARNE
46 1 GABRIELS DEBBY
47 29 FRANCKEN ILLIAS
48 27 MEEUSSEN STEF
49 62 BELMANS JAN
50 51 JOCHENS WIM
51 21 SMITS KRIS
52 34 FRANCKEN MARC
53 63 VAN ROMPUY DANNY
54 47 MERCKX MICHIEL
55 30 DEMEUYS JEROEN
56 67 VAN HOFSTRAETEN FRANCOIS
57 61 BOSCH PATRICK
58 8 VAN ZUNDERT HENDRIK
59 14 VAN ALPHEN MATHIAS
60 52 FLOEMANS SASKIA
61 68 VAN HOFSTRAETEN JADE
62 20 VERBOVEN BART

 

Hier kan u alle uitslagen bekijken van de laatste editie. 

Uitslagen 2020
 
Belofte dames
1. Inge van der Heijden (Ned)
2. Marion Norbert Riberolle (Fra)
3. Aniek van Alphen (Ned)
 
Meisjes
1. Febe De Smedt
2. Chloë Van Den Eede
3. Xenna De Bruyckere
 
volledige uitslag klik
Nieuwelingen 2de jaars
1. Aaron Dockx
2. Robbe Geudens
3. Bengt Daelmans
4. Iben Rommelaere
5. Niels Ceulemans
 
Nieuwelingen 1ste jaars
1. Yordi Corsus
2. Wies Nuyens
3. Brett Timmermans
4. Willem Janssens
5. Mike Uytterhoeven

Juniores

1. Jente Michels
2. Ward Huybs
3. Yorben Lauryssen
4. Arne Baers
5. Danny van Lierop (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Beloften Heren
1. Ryan Kamp (Ned)
2. Niels Vandeputte
3. Jarno Bellens
 
Dames
1. Annemarie Worst (Ned)
2. Denise Betsema (Ned)
3. Inge van der Heijden (Ned)
4. Sanne Cant
5. Marion Norbert Riberrolle (Fra)
 
Volledige uitslag klik
 
Elite heren
1. Laurens Sweeck
2. Toon Aerts
3. Michael Vanthourenhout
4. Corné van Kessel (Ned)
5. Lars van der Haar (Ned)
 
Volledige uitslag klik

 Palmares

6 x Niels Albert 2014/2013/2012/2011/2008/2007
3 x Paul Herygers 1997/1996/1995
3 x Arne Daelmans 2002/2000/1998
3 x Sven Nys 2009/2005/1999
2 x Bart Wellens 2010/2001
2 x Kevin Pauwels 2019/2016
 

1995 1996 1997 Paul Herygers

1998 Arne Daelmans 

1999 Sven Nys

2000 Arne Daelmans

2001 Bart Wellens

2002 Arne Daelmans

2003 Ben Berden

2004 Richard Groenendaal (Ned)

2005 Sven Nys

2006 Gerben de Knegt (Ned)

2007 2008 Niels Albert

2009 Sven Nys

2010 Bart Wellens

2011 2012 2013 2014 Niels Albert

2015 Wout van Aert

2016 2019 Kevin Pauwels

2017 Wout Van Aert

2018 Mathieu Van der Poel

2020 Laurens Sweeck